Jeździmy z WESEM off-road team!

20 marca 2015

W nowym sezonie na rajdowe trasy rusza kolejny zespół w barwach WESEM. WESEM off-road team, bo o nim mowa, obecny będzie na najważniejszych w kraju rajdach przeprawowych.

Jeździmy z WESEM off-road team!

Mała mocna lampa robocza CRC5

28 lutego 2015

Na rynku pojawiła się nowa lampa robocza. Model z serii CRC5 wykorzystuje technologię LED, dzięki czemu zapewnia naturalną barwę światła i niewielkie zużycie energii.

Mała mocna lampa robocza CRC5

Laury dla WESEM

27 lutego 2015

13 lutego wręczone zostały certyfikaty kolejnej edycji programu Solidna Firma. WESEM w tym roku otrzymało Perłę Solidności, wyróżnienie przyznawane firmom, które aż 10-krotnie pomyślnie przeszły proces weryfikacji.

Laury dla WESEM

WESEM na targach 2015

15 stycznia 2015

W 2015 jak co roku będziemy obecni na wielu ważnych wydarzeniach targowych. Zaczynamy na Węgrzech, gdzie wraz z naszym partnerem i dystrybutorem, firmą Gepard FEN Kft, zaprezentujemy produkty WESEM na AGROmashEXPO w Budapeszcie. Gdzie jeszcze będzie można nas spotkać?

WESEM na targach 2015

Jakość WESEM w praktyce

15 grudnia 2014

Priorytety WESEM są niezmienne: dbamy o potrzeby klientów i zapewnienie im niezawodnego produktu.

Jakość WESEM w praktyce

Lampa robocza z grupy CRC7 o wielu zastosowaniach

1 grudnia 2014

Pojawiła się elegancka nowość – lampa robocza z grupy CRC7. Stworzona do zadań specjalnych, sprawdza się w najtrudniejszych warunkach. Doskonałe parametry techniczne, technologia LED,  trwałość oraz szeroki wachlarz zastosowań wzmocniły ofertę lamp roboczych na rynku.

Lampa robocza z grupy CRC7 o wielu zastosowaniach

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności.