Wesem @ Youtube YouTube Wesem @ Facebook Facebook
WESEM

Chmielewski dalej jedzie z WESEM

15 kwietnia 2015

Producent oświetlenia dla motoryzacji - firma WESEM i rajdowiec Janek Chmielewski świętują okrągłą, 10 rocznicę rozpoczęcia współpracy. Z tej okazji podsumowują całą dekadę, mówią o osiągnięciach ostatniego sezonu i zapowiadają dalszą „wspólną jazdę”.

Chmielewski dalej jedzie z WESEM

Będziemy na targach CV Show w Birmingham

1 kwietnia 2015

14-16 kwietnia WESEM zagości na targach motoryzacyjnych Commercial Vehicle Show w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Zapraszamy na nasze stoisko!

Będziemy na targach CV Show w Birmingham

Jeździmy z WESEM off-road team!

20 marca 2015

W nowym sezonie na rajdowe trasy rusza kolejny zespół w barwach WESEM. WESEM off-road team, bo o nim mowa, obecny będzie na najważniejszych w kraju rajdach przeprawowych.

Jeździmy z WESEM off-road team!

Mała mocna lampa robocza CRC5

28 lutego 2015

Na rynku pojawiła się nowa lampa robocza. Model z serii CRC5 wykorzystuje technologię LED, dzięki czemu zapewnia naturalną barwę światła i niewielkie zużycie energii.

Mała mocna lampa robocza CRC5

Laury dla WESEM

27 lutego 2015

13 lutego wręczone zostały certyfikaty kolejnej edycji programu Solidna Firma. WESEM w tym roku otrzymało Perłę Solidności, wyróżnienie przyznawane firmom, które aż 10-krotnie pomyślnie przeszły proces weryfikacji.

Laury dla WESEM

WESEM na targach 2015

15 stycznia 2015

W 2015 jak co roku będziemy obecni na wielu ważnych wydarzeniach targowych. Zaczynamy na Węgrzech, gdzie wraz z naszym partnerem i dystrybutorem, firmą Gepard FEN Kft, zaprezentujemy produkty WESEM na AGROmashEXPO w Budapeszcie. Gdzie jeszcze będzie można nas spotkać?

WESEM na targach 2015