Wesem @ Youtube YouTube Wesem @ Facebook Facebook
WESEM
27 lutego 2015

13 lutego wręczone zostały certyfikaty kolejnej edycji programu Solidna Firma. WESEM w tym roku otrzymało Perłę Solidności, wyróżnienie przyznawane firmom, które aż 10-krotnie pomyślnie przeszły proces weryfikacji.

Program Solidna Firma ma już swoją historię i doskonałą renomę. Uzyskanie certyfikatu potwierdza rzetelność firmy oraz zaufanie konsumentów i partnerów biznesowych przy zachowaniu poszanowania Klientów i przestrzeganiu zasad ekologii.

Idea programu mocno wpisuje się w działalność firmy WESEM. Nasza konsekwencja w prowadzeniu działań biznesowych na wysokim poziomie tym razem zaowocowała statuetką Pereł Solidności. Na co dzień skutkuje także rosnącym zadowoleniem klientów i poszerzaniem rynków.

Perła Solidności to nie jedyny wyraz uznania dla WESEM w tym roku. Po raz kolejny przeprowadziliśmy badanie satysfakcji klientów. I również możemy się pochwalić wynikami: oceniono nas bardzo wysoko. To dla Was, Szanowni Klienci i Partnerzy, zmieniamy się na lepsze. To dzięki Wam wciąż udoskonalamy nasze produkty i dla Was świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się bardzo, że to doceniacie. Ale możecie być spokojni: na pewno z tego powodu „nie spoczniemy na laurach”.