Wesem @ Youtube YouTube Wesem @ Facebook Facebook
WESEM

Go to Brand - Zapytanie ofertowe nr 1/GTB/2017 na wynajem powierzchni targowej

24 lipca 2017

Przedmiotem zamówienia jest wynajem powierzchni wystawienniczej w związku z realizacją projektu pn. ”Promocja na rynkach międzynarodowych nowego produktu: lampa robocza LED uniwersalnego zastosowania oraz promocja polskiej marki produktowej WESEM jako solidnego dostawcy zaawansowanych produktów oświetleniowych".

Innomoto - Zapytanie ofertowe na wybór Eksperta ds. badań układów optycznych

19 lipca 2017

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Oferenta usług prac zleconych polegających na doradztwie w zakresie układów optycznych ich projektowania oraz metod ich symulacji związanych z realizacją projektu pn. „Reflektor główny uniwersalnego zastosowania o znacząco ulepszonych parametrach fotometrycznych charakteryzujący się niskim poborem energii oraz obniżoną masą konstrukcji”.

Innomoto - Zapytanie ofertowe na wybór Eksperta ds. wymiany ciepła

19 lipca 2017

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Oferenta usług prac zleconych polegających na doradztwie w zakresie układów rozpraszania ciepła, związanych z realizacją projektu pn. „Reflektor główny uniwersalnego zastosowania o znacząco ulepszonych parametrach fotometrycznych charakteryzujący się niskim poborem energii oraz obniżoną masą konstrukcji”.

Innomoto - Zapytanie ofertowe na wybór Kierownika projektu badawczego

19 lipca 2017

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Oferenta usług prac zleconych polegających na zarządzaniu zespołem badawczym oraz nadzorowaniu prac badawczo-rozwojowych związanych z realizacją projektu pn. „Reflektor główny uniwersalnego zastosowania o znacząco ulepszonych parametrach fotometrycznych charakteryzujący się niskim poborem energii oraz obniżoną masą konstrukcji”.